LCD ekrāni

LCD ekrāni ir atraktīvs reklāmas risinājums, kas efektīvi piesaista auditorijas uzmanību, piedāvājot kvalitatīvu attēlu ar individuāli regulējamu skaņu, izmantojot “austiņas”. 19” lielie ekrāni ir piemēroti dažāda veida video translācijai, kam raksturīgs plašāks un izsmalcinātāks saturs, nekā ierastajam vides plakātam. Auditorija tiek uzrunāta individuāli, ar iespēju katram pašam pieiet tuvāk reklāmas stendam ar tajā iebuvēto LCD, lai veltītu mirkli intereses par tā piedāvāto saturu.

Risinājumam piemērotākās izvietojuma vietas būs tās, kurās cilvēku ikdienas temps tiek samazināts – parkos, pieturvietās, uzgaidāmajās telpās, tirdzniecības centros, ierastāko tikšanās vietu, piemēram, Laimas pulksteņa, tuvumā.

Iespējas un ieguvumi:

• Patērētājiem ir iespēja bez maksas skatīties filmas, video sižetus un klipus.

• Iespēja risinājumam pievienot interaktivitātes pogu vai izveidot skārienjutīgā ekrāna funkcijas, lai radītu iespējas balsot, piedalīties spēlēs, izlozēs vai atstāt savu bloga ierakstu, vai komentāru.

• Atraktīvais kustīgā ekrāna risinājums efektīvi piesaista auditorijas uzmanību, izraisa interesi un ļauj ikvienam tiešā veidā iesaistīties zīmola komunikācijā.

• Risinājums ļauj reklāmdevējiem piedāvāt plašāku, izsmalcinātāku un detalizētāku reklāmas saturu.

• Kustīgo bilžu šarms labi pamanāmajos pilsētvides stendos ļauj reklāmai izlauzties cauri daudzu citu uzmanību saistošu objektu un reklāmas ziņojumu gūzmai.

• Rada pozitīvu zīmola tēlu, piedāvājot aizraujošu un izklaidējoša satura informāciju, kas izraisa patīkamas emocijas un iepriecina cilvēkus ikdienā.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu vairāk, kā arī, lai pielāgotu jūsu kampaņas auditorijai atbilstošākās reklāmas izvietojuma vietas!