LED ekrāni

LED ekrāni

LED ekrāni ir labi pamanāms, atraktīvs un daudzpusīgs vides reklāmas risinājums, kas piedāvā iespēju ērti mainīt reklāmu saturu, kā arī efektīvi adresēt to dažādām mērķa grupām.

LED ekrāni, kas pielāgoti vides stendu izmēriem un GSM tehnoloģiju iespējām, ļauj reklāmdevējiem ērti atjaunot un dažādot reklāmas vizuālo un saturisko informāciju, noteiktos laika intervālos to nomainot pret citu. Reklāmu maiņas biežums ir iepriekš saprogrammēts, un kampaņas ietvaros to iespējams pēc vēlēšanās mainīt.

Iespējas un ieguvumi:

• Kampaņas ietvaros iespējams piedāvāt dažādām mērķa grupām un interesēm pielāgotu informāciju – zīmola vizuālo identitāti, atraktīvus reklāmas attēlus, īpašos cenu piedāvājumus, akcijas, konkursus u.tml.

• Kampaņas laikā informāciju iespējams ātri un ērti atjaunot vai nomainīt pret citu, izmantojot GSM tīklu.

• Reklāmas informācijas maiņas iespējas ļauj adresēt kampaņu vairākām mērķa grupām vienlaicīgi, kā arī izpaust zīmola dažādas šķautnes un daudzveidīgi komunicēt tā vērtības.

• Risinājumu iespējams apvienot ar papildus interaktivitātes elementiem un specefektiem.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu vairāk, kā arī, lai pielāgotu jūsu kampaņas auditorijai atbilstošākās reklāmas izvietojuma vietas!