Clear Challenge

Ir tikai reize gadā, kad laiks, kas aiztek, spēj priecēt un reibināt! Un tad, savelkot padarītā, apgūtā un izjustā bilanci, mēs no sirds varam ko patiesu vēlēt! Clear Challenge sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam un zīmolam izteikt savu sirds gudrību novēlējumā un nodot to pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam. Veiksmīgs, radošs un vides formātam atbilstošs apsveikums Jaunajā gadā var kļūt par Tava uzņēmuma veiksmes stāstu.

Ik gadus organizējot radošā izaicinājuma konkursu Clear Challenge, vēlamies uzrunāt un iedrošināt zīmolus un uzņēmumus radoši izpausties, izveidojot savu ideālo apsveikumu Jaunajā gadā. Tā ir iespēja izmēģināt savu roku vides reklāmā, balvā saņemot iespēju to bez maksas izvietot Clear Channel vides stendos. 

Ar konkursa palīdzību vēlamies pievērst reklāmdevēju uzmanību labas vides reklāmas veidošanas pamatprincipiem un uzlabot tās kvalitāti, kā arī iedrošināt ikvienu kaut reizi gadā izpausties no sirds, radot savu ideālo vides reklāmu un neuztraucoties par komerciāliem riskiem. Katrs izaicinājums ir ceļš uz attīstību!