Kas mēs esam

KasMesEsam

Mūsu bizness ir pielāgots jūsu dzīvesstilam. Mūsu atrašanās vietu nosaka jūsu parvietošanās paradumi. Mēs apgrozāmies visplašākajā sabiedrībā, lai palīdzētu vieniem atrast otrus. Mēs ar jums sarunājamies ik dienas – uzņēmumu, produktu, zīmolu un ideju vārdā.

No vairākiem simtiem trīsskaldņa formas vides stendu un digitālajiem ekrāniem tirdzniecības centros mēs uzrunājam auditoriju Rīgā, Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī. Aptverot tradicionālos un digitālos mediju formātus, mēs rūpējamies, lai reklāma atrastos cilvēku plūsmas ziņā visaktīvākajās un labāk pamanāmajās vietās. 

Mēs piedāvājam vides reklāmas risinājumus, kas tiek īstenoti ciešā sadarbībā ar mūsu klientiem – radošajām un mediju aģentūrām – apliecinot profesionāli izstrādāta satura un pārdomāta izvietojuma noteicošo lomu reklāmas veiksmīgai komunikācijai ar auditoriju.

Starptautiskā sadarbība ir mūsu uzņēmuma ikdiena, kas palīdz nodrošināt jaunākās informācijas, tehnoloģiju un pieredzes apmaiņu, ļaujot piedāvāt arvien jaunas un vēl efektīvākas metodes kampaņu veidošanai.

“Clear Channel Latvia” ir daļa no Clear Channel International”, viena no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem vides mediju industrijā.