Kas mēs esam

KasMesEsam

Mūsu bizness vienmēr atrodas kustībā. Mēs apzināmies, kā pieaug pieprasījums pēc vides risinājumiem, kas uzrunā noteiktu auditoriju, risina konkrētus uzdevumus, atlasa unikālas izvietojuma vietas un, veidojot radošo ziņu, izprot un iedziļinās patērētāja dzīvē.

Pilsētu ielās mēs esam daļa no tās ikdienas, uzrunājot auditoriju no vairākiem simtiem trīsskaldņa formas stendu un individuāli izstrādātiem vides reklāmas risinājumiem, kas efektīvi sasniedz mūsu klientu – uzņēmumu, produktu un zīmolu, reklāmas mērķus.

Profesionāla pieredze un zināšanas, kā arī absolūta izpratne par mūsdienu auditorijas īpatnībām ļauj īstenot kvalitatīvas vides reklāmas kampaņas un nodrošināt klientiem efektīvākos risinājumus. Uzņēmuma portfolio veido neaizmirstamas reklāmas un kampaņas, kas padarījušas slavenus daudzus no šī brīža spēcīgākajiem zīmoliem.

Ievērojamākie vides reklāmas risinājumi tiek īstenoti ciešā sadarbībā ar klientiem, radošajām un mediju aģentūrām, apliecinot profesionāli izstrādāta reklāmas satura un formas noteicošo lomu tās veiksmīgai komunikācijai ar auditoriju.

Ilggadēja starptautiskā sadarbība nodrošina regulāru zināšanu un pieredzes apmaiņu, ļaujot piedāvāt arvien jaunas un vēl efektīvākas metodes kampaņu veidošanai, savukārt 20 gadu vietējās pieredzes ļauj šīs zināšanas apvienot ar vietējo kampaņu mērķiem, piemērojot tām atbilstošākos radošos risinājumus un izmantojot modernākās mediju tehnoloģijas.

Vides reklāmas stendi pilsētu ielās ir daļa no tās ikdienas. Ar to palīdzību zīmoli kļūst par publiskās vides sastāvdaļu, iekļūstot kā cilvēku domās, tā sarunās, ik nedēļu sasniedzot 74% Latvijas lielāko pilsētu auditorijas.

Clear Channel Latvia ir daļa no Clear Channel International, kas ir viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem vides mediju industrijā.

Uzņēmuma portfolio veido vairāk nekā pusmiljons vides reklāmu, kuru skaits turpina pieaugt. Aptverot kā tradicionālos, tā digitālos mediju formātus, vides reklāmas kampaņu norises laikā tiek stratēģiski izvietotas sociāli aktīvākajās un cilvēkiem vislabāk pamanāmajās vietās.

Clear Channel International ir daļa no pasaulē lielākās vides mediju akciju sabiedrības Clear Channel Outdoor Holdings, Inc. , kas aktīvi darbojas 44 pasaules valstīs. 89% uzņēmuma pieder Clear Channel Communications, Inc. globālajam mediju tīklam, bet pārējie 11% ieguldīti Ņujorkas biržā.