Vērtības

Brīvība / Freedom

Brīvība ir pamatvērtība it visur pasaulē, tāpēc pašsaprotama ir cieņa un atbildīga attieksme pret visu unikālo – kā valstīm, tautām un indivīdiem, tā arī pret vidi, kultūru, tradīcijām un idejām. Tā vietā, lai īstenotu centralizētu biznesa taktiku, priekšroka tiek dota vietējo uzņēmumu veidošanai, nodrošinot katrā valstī piemērotāko vides reklāmas sniegumu.

Elastība / Flexibility

Ikviena klienta vēles ir īpašas, tāpēc arī katra kampaņa tiek izstrādāta individuāli. Atšķirīgas ir arī kampaņu mērķauditorijas, kas katra pieprasa unikālu pieeju un īpašu veidu, kādā to uzrunāt. Mēs rūpējamies, lai vides reklāmas kampaņas netiktu veidotas pēc viena noteikta un standartizēta principa, jo mūsu pamata uzdevumu raksturo spēja visefektīvākajā veidā sasniegt mūsu klientu mērķus.

Tālredzīga domāšana / Forward Thinking

Medijos, arī reklāmas jomā, ziņas izplatās visstraujāk. Tāpēc klientu vajadzība pēc jaunām idejām un risinājumiem pieaug. Lai atbilstu šai vajadzībai, būtiski ir vienmēr atrasties soli priekšā. Regulārie auditorijas un kampaņu efektivitātes pētījumi ļauj analizēt un prognozēt situācijas, tāpēc mūsu klienti var būt droši, ka nākotne ir ciešā mūsu redzeslokā un tai tiek piemorēti atbilstoši risinājumi!

Solījumu pildīšana / Fulifilling Promises

Godprātība ir īpašība, kas visos laikos spējusi saistīt cilvēkus savstarpējās attiecībās, jo tieši tās veido ikviena biznesa pamatus un nosaka tā veiksmi. Attiecību veidošana ir būtiska kā uzņēmuma iekšienē, tā arī, sadarbojoties ar klientiem un partneriem. Tāpēc ikviens solījums mūsu izpratnē ir patiesa atbildība par iespējām to izpildīt.

Taisnīgums / Fairness

Šī vērtība ir īpaši aktuāla laikā, kad viss ir tik mainīgs. Vienubrīd Tu atrodies te, citubrīd – pavisam citur. Aizspriedumiem vairs nav vietas. Dažādība un daudzveidība mūs pārsteidz ik brīdi, strādājot starptautiskā, starpkultūru un interdisciplinārā vidē. Mūsu uzņēmumā ciena atšķirīgo un unikālo. Taisnīgums ļauj saskatīt būtisko un redzēt pāri. Pie mums ikviens ir ne vien “vienlīdzīgs”, bet īpašs!