Citi pakalpojumi

Ievērojamākie vides reklāmas risinājumi tiek īstenoti ciešā sadarbībā ar klientiem, radošajām un mediju aģentūrām, apliecinot profesionāli izstrādāta reklāmas satura un formas noteicošo lomu tās veiksmīgai komunikācijai ar auditoriju.

Efektīvāko vides kampaņu veidošanas mehānismi nav nekas abstrakts vai noslēpumā tīts. Tas ir resurss, kurā vēlamies dalīties ar saviem klientiem, nodrošinot abpusējas izpratnes veidošanu un efektivizējot kampaņu plānošanas procesu.

Auditorijas mērķēšana

Īpaši radītā datorprogramma vides kampaņu efektīvai plānošanai ClearView palīdzēs noteikt kampaņas mērķiem atbilstošākās reklāmu izvietojuma vietas, pamatojoties uz auditorijas ģeogrāfiskajiem, demogrāfiskajiem un interešu datiem.

Vides reklāmas simulators

Iespēja virtuāli pārliecināties par reklāmas dizaina efektivitāti, virtuāli izvietojot to līmējamo plakātu vai izgaismojamajos vides stendos pilsētvidē un aplūkojot no dažādiem rakursiem dienas un nakts apgaismojumā.
Pielaikot dizainu!

Kampaņu plānošanas palīgrīki

Kampaņu efektīva plānošana, izmantojot īpaši izstrādātas un modernas datorprogrammas, kas ievērojami atvieglo kampaņu plānošanas un auditorijas mērķēšanas procesu, palīdz izvēlēties atbilstošākās reklāmu izvietojuma vietas un nodrošina precīzu mērķa grupu sasniegšanu. Vairāk…

Pētījumi

Dažāda veida kvalitatīvo un kvantitatīvo pētījumu nodrošināšana kampaņu vajadzībām:

• tirgus situācija, izpēte un analīze, mērķauditorijas noteikšana, auditorijas aptaujas un pētījumi pirms kampaņu norises;

• kampaņu analīze un efektivitātes mērījumi, komunikācijas frekvence, sasniegtās auditorijas aptaujas, dati un to analīze pēc kampaņu norises;

• kampaņu monitorings un rezultāti, online mērījumi, atskaites un fotoatskaites.

Iedvesmas vitamīni

• Pasaules jaunāko kampaņu apskats, iedvesmojoši vides reklāmas piemēri un analīze, nozares jaunumi un intervijas, izteikumi, idejas un motivējoši piemēri iedvesmai un kampaņu veiksmei.

• Ikmēneša labākās kampaņas Clear Channel Latvia tīklā noteikšana un uzvarētāju apbalvošana, mēneša veiksmīgāko kampaņu apskats un analīze, ekspertu vērtējums un klientu komentāri.

• Nozares informācija un noderīgi jaunumi, uzņēmuma aktualitātes un īstenotie pasākumi, ziņas un jaunumi – mājas lapā un sociālajos tīklos, kā arī klientu un sadarbības partneru sociālajās un informatīvajās vietnēs.

Dizaina izstrāde

• Profesionāls atbalsts dizaina izstrādē, sadarbojoties ar Latvijas labākajām radošajām un reklāmas aģentūrām.

• Specefektu izstrāde, tehnoloģiju integrācija un risinājumu realizācija.

• Gatavo dizainu virtuāla “pielaikošana” pirms kampaņu īstenošanas vidē, izmantojot īpaši izstrādātu kampaņu plānošanas palīgrīku – vides reklāmas simulatoru.

Kampaņu foto

• Kampaņu foto atskaite (pēc iepriekšējas vienošanās ar klientu pirms kampaņu norises)

• Kampaņu fotogalerijas un publikācijas sociālajos tīklos

Drukas pakalpojumi

Reklāmas risinājumiem piemērotākās drukas izvēle, sadarbojoties ar Latvijas labākajiem pakalpojumu sniedzējiem un uzņemoties atbildību par augstāko kvalitāti un klientam izdevīgāko cenu.